Wybierz język:          

Dla Pracodawców

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w pozyskiwaniu kontraktów zagranicznych w wielu branżach. Posiadamy potrzebne licencje i zezwolenia pracy, również z krajowego niemieckiego Urzędu Pracy.

Oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Możliwe są różne formy współpracy m.in. umowa na usługi w różnych branżach, oddelegowanie pracowników.

Jeśli szukacie Państwo pracowników fizycznych i/lub pomocniczych, kelnerów, spawaczy, kucharzy, dojarzy lub innych pracowników to zapraszamy do współpracy, gdyż posiadamy szeroką bazę kandydatów. Nasze biuro ma długoletnie doświadczenie w wyszukiwaniu odpowiedniej kadry, z odpowiednimi kwalifikacjami. Zapewniamy długoletnią i owocną współpracę.

Cała odpowiedzialność za wykonanie zlecenia spoczywa po naszej stronie. Wszystkie koszta związane z zatrudnieniem, tj. podatki, ZUS pokrywa nasza firma. Świadczone przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie, ze względu na doświadczenie jakie posiadamy w dziedzinie kadr i rekrutacji.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości, to nasi niemieccy kontrahenci mogą Państwu wystawić referencje o dotychczasowym przebiegu współpracy.

Zapraszamy do współpracy, jeśli mają Państwo pytania, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące przyszłej współpracy.

Dla pracowników

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. W swojej bazie mamy różne oferty pracy za granicą. Jeżeli jesteś wykfalifikowanym kucharzem, dojarzem, rzeźnikiem itp. to zapraszamy do współpracy.

Od potencjalnych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych, wpisowego itp. Zapewniamy regularne wynagrodzenie, zakwaterowanie, dojazd oraz bezpośredni kontakt z opiekunem w języku polskim, niemieckim i ukraińskim.

Dopełniamy wszelkich formalności jeśli chodzi o wzajemną współpracę.

Jeżeli jesteś zainteresowany długoletnią współpracą to zapraszamy do kontaktu.